» » Відбулися спортивні змагання «ІІІ Кубок ТНЕУ серед віддалених структурних підрозділів ТНЕУ»

Дата: 1-12-2015, 13:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27-28 листопада 2015 року під патронатом ректора ТНЕУ д.е.н., професора  А.І. Крисоватого у м. Нововолинськ відбулися спортивні змагання серед віддалених структурних підрозділів Тернопільського національного економічного університету.

Професорсько-викладацький колектив та студенти Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, які два роки поспіль виборювали перемогу у Кубку ТНЕУ радо вітали учасників збірних спортивних команд з Вінниці, Чорткова та Івано-Франківська. Гості ознайомилися із навчально-методичною та матеріально-технічною базою інституту, а також прогулялися чудовим шахтарським містом Нововолинськ.

Студенти змагалися у таких видах спорту як баскетбол, міні-футбол, шахи, настільний теніс. У результаті змагань загальнокомандне перше місце посіла команда Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва та бізнесу, отримавши перехідний Кубок ТНЕУ серед віддалених структурних підрозділів.

Друге місце завоювала спортивна команда студентів Вінницького навчально-наукового інституту економіки. Третє місце посіли господарі змагань – команда студентів Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту. Команда студентів Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту отримали четверте командне місце.

Вітаємо усіх учасників змагань, бажаємо нових досягнень, успіхів та перемог!

Підсумки
ІІІ Кубку ТНЕУ 2015 р. серед віддалених структурних підрозділів ТНЕУ 27-28.11 м. Нововолинськ:

І місце – Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва та бізнесу (директор – Возьний В.І.)
ІІ місце – Вінницький ННЕ (директор – Погріщук Б.В.)
ІІІ місце – Нововолинський ННІЕМ (директор – Чорний Р.С.)
IV місце – Івано-Франківський ННІМ (директор – Лахович Г.І.)

В окремих видах спорту переможцями та призерами стали:

Настільний теніс (дівчата)

І – Червона Юлія (Чортківський ННІПБ)
ІІ – Ільків Марія (Нововолинський ННІЕМ)
ІІІ – Пасічник Галина (Івано-Франківський ННІМ)

Настільний теніс (юнаки)

І – Кузьмич Сергій (Нововолинський ННІЕМ)
ІІ – Чайка Михайло (Чортківський ННІПБ)
ІІІ – Коваль Андрій (Вінницький ННІЕ)

Шахи (дівчата)

І – Венгерко Ольга (Івано-Франківський ННІМ)
ІІ – Луцишина Тетяна (Вінницький ННІЕ)