» » Відкриття виставки соціального фото Наталії Яворської «Обмануті часом»

Відкриття виставки соціального фото Наталії Яворської «Обмануті часом»

Дата: 24-11-2015, 15:27 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Незвичайна подія зібрала усіх у святкове фойє центрального корпусу ТНЕУ – відкриття виставки соціального фото «Обмануті часом» студентки 1 курсу юридичного факультету Наталії Яворської. Увазі глядача були запропоновані неординарні фото, кожне з яких – окрема історія, у деяких – дуже глибокий зміст, і кожен глядач по-різному може сприймати їх, відчувати різні емоції, бачити певну ситуацію.

На святі виступили: проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, професор Василь Ярославович Брич, декан юридичного факультету Сергій Володимирович Банах, голова первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ Антон Шевчук, головний спеціаліст Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Маркіянівна Магдій, а також людина, що навчила Наталію Яворську азів фотомистецтва, – Василь Стрижко. На відкритті виставки прекрасну пісню «Місто Терен-поля» подарував усім Павло Тютюнник.

Декілька слів про Наталію Яворську: займається фотографією упродовж двох років, почала відвідувати заняття у станції юних техніків, багаторазова переможниця місцевих, всеукраїнських та міжнародних фотоконкурсів, зокрема призерка 42-ої міжнародної виставки дитячої художньої творчості в м. Лідіце (Чехія), її фруктово-овочеві натюрморти визнані в числі кращих робіт з 28 тисяч фотографій із 77 країн світу. Нещодавно Наталія Яворська вдруге виграла у чеському міжнародному фотоконкурсі у м. Лідіце одразу в двох номінаціях, брала участь у виставці фоторобіт «Just Art», вона – дипломант міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела ХХІІІ». Крім того, авторка фотовиставки, окрім фотографування, грає на фортепіано, удосконалює свої навички в образотворчому мистецтві.

Щиро бажаємо молодій перспективній фотохудожниці Наталії Яворській нових творчих злетів, натхнення, цікавих фоторобіт і здійснення задумів!