» » Міжнародний день студента на ФОА

Міжнародний день студента на ФОА

Дата: 20-11-2015, 15:26 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

З нагоди Міжнародного дня студента у Тернопільському національному економічному університеті організовано цикл заходів: розважальних, пізнавальних, інтелектуальних. Одним із них стало свято на факультеті обліку і аудиту, яке відбулося в актовій залі університету.

Завжди енергійних, інтелектуальних, креативних, сміливих, впевнених у собі студентів ФОА привітав ректор університету, професор Андрій Ігорович Крисоватий та декан факультету Валентина Миколаївна Панасюк.

На святі було чимало сюрпризів, один із них – студентам-першокурсникам вручили незвичайні посвідчення – Посвідчення «зеленого студента», які будуть дійсними до першої сесії. Адже після її успішної здачі вони стануть справжніми студентами.

Ведучі свята згадали зі сцени історію виникнення дня студента. Ще одним сюрпризом свята стали солодкі смаколики для молоді від кураторів груп. А ще – цікаві номінації для кращих студентів факультету: «Принцеса наук», «Золотий голос», «Безмежний простір», «Міс Чарівність», «Містер Зразковість», «Головна муза», «Хостел-леді», «Хакер століття», «Народний голос», «Талант року», «Велике серце», «Закордонна зірка» та інші. Мега-сюрпризом святкового дійства став гімн ФОА на вірші Алли Бінцаровської у виконанні Ірини Новомлинської.

Для гостей дійства свої музичні дарунки представили: Павло Тютюнник, Надія Дерев’яна,  Владислав Вальків, Тетяна Шарган, Роксолана Залізняк, танцювальними композиціями дивували усіх учасники народної студії сучасної хореографії «ТАНГо dance company».

Щаслива українська молодь. Тож віримо, що усі свої мрії і сподівання, усі свої знання і уміння віддасть рідній країні, рідному народу. Адже студенти – це цвіт держави, її сила, слава і майбутнє!