» » ІІІ Кубок ТНЕУ серед збірних команд віддалених підрозділів ТНЕУ

ІІІ Кубок ТНЕУ серед збірних команд віддалених підрозділів ТНЕУ

Дата: 20-11-2015, 12:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27-28 листопада 2015 року під патронатом ректора ТНЕУ А.І. Крисоватого відбудеться ІІІ Кубок ТНЕУ серед збірних команд віддалених підрозділів університету. Відкриття розпочнеться о 14.00 год. (27 листопада).

Команди змагатимуться у таких видах спорту: міні-футбол (головний суддя Левчук В.А.), настільний теніс (головний суддя Сльозка В.М.), баскетбол 3х3 – юнаки, дівчата (головний суддя Третяк Д.В.), шахи (головний суддя Савчак О.І.).

До участі у змаганнях запрошуються збірні команди Вінницького навчально-наукового інституту економіки, Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту, Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва та бізнесу, Нововолинського навчально-наукового інституту економіки і менеджменту.