» » «Фінансово-банківські та адміністративні послуги: проблеми управління та перспективи розвитку»

Дата: 16-11-2015, 10:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у Тернопільському національному економічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-банківські та адміністративні послуги: проблеми управління та перспективи розвитку», участь у якій взяли науковці з України, Чехії, Польщі, Угорщини і Словаччини.

Науковий захід організований у рамках виконання Договору про співпрацю між ТНЕУ та Південночеським університетом (Чеська Республіка).

Упродовж конференції колеги працювали над питаннями, які стосуються економіки, права, освітньої діяльності, сфери послуг, послуг щодо оподаткування, ринкових відносин, банківської справи, міжнародної діяльності, а також проаналізували європейський та національний досвід у галузі страхування, фінансів, адміністративних послуг.

З вітальним словом до гостей заходу звернувся ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор А.І. Крисоватий: «В умовах глобалізованого освітнього простору дуже важливо правильно визначити орієнтири подальшої діяльності. Сьогодні кожна сфера суспільного життя зазнає реформування. Тому завданням наукової спільноти є дослідження проблемних моментів і напрацювання ефективних шляхів їх подолання. Враховуючи всі ризики, зважуючи кожне «за» і «проти», ми обов’язково дійдемо правильних висновків, застосування яких на практиці даватиме позитивний результат. Керуючись мудрістю та виваженістю, осмислюючи досвід минулого й аналізуючи виклики сьогодення, ми з Вами працюємо на поступ наших держав».

Науково-практична конференція об'єднала науковців різних галузей освітньої діяльності, про що свідчить багатовекторність тематики роботи учасників секційних засідань:

– Секція №1 «Правове регулювання фінансових та адміністративних послуг» (керівник – Тарас Олегович Цимбалістий, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного і фінансового права ТНЕУ);

– Секція №2 «Управління і регулювання ринку банківських послуг в європейському Союзі та Україні» (керівник – Богдан Петрович Адамик, кандидат економічних наук, доцент, декан факультету банківського бізнесу ТНЕУ);

– Секція №3 «Страхові послуги: європейські та національні орієнтири» (керівник – Ольга Володимирівна Кнейслер, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ);

– Секція №4 «Зарубіжні та національна системи пенсійного забезпечення» (керівник – Ольга Павлівна Кириленко, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів ТНЕУ);

– Секція №5 «Консультаційні послуги у сфері оподаткування» (керівник – Анатолій Ігорович Луцик, кандидат економічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри податків і фіскальної політики ТНЕУ);

– Секція №6 «Адміністративні послуги: зарубіжний досвід та вітчизняна практика» (керівник – Тетяна Леонтіївна Желюк, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ);

– Секція №7 «Новий світовий фінансовий порядок: глобальні виклики для України» (керівник – Наталія Ярославівна Кравчук, доктор економічних наук, доцент кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу ТНЕУ).

Робота учасників конференції була плідною та ефективно. Сподіваємося, співпраця між науковцями триватиме, а напрацьовані результати заходу будуть впроваджені у практику.