» » ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина нагадує студентам про можливість участі у тесті ONDAF з німецької мови

Дата: 13-11-2015, 16:12 | Автор:

20 листопада 2015 р. у ТНЕУ з робочим візитом перебуватиме лектор Німецької служби академічного обміну (DAAD) Міхаель Бек. О 14.00 в бібліотеці електронних ресурсів ТНЕУ відбудеться тест із німецької мови "OnDaf”, сертифікат якого є передумовою участі у конкурсі стипендіальних програм DAAD, зокрема, стипендій для літніх мовних курсів, навчання в магістратурі  та наукових досліджень у німецьких університетах.
    Тренувальні завдання можна знайти на сторінці www.ondaf.de.
    Просимо звернути увагу на нововведення: цього року участь у тесті зможуть взяти тільки ті студенти, які планують подавати заявки на стипендіальні програми DAAD. Бажаючим потрібно попередньо завантажити необхідні документи на сайті https://portal.daad.de/irj/portal і роздрукувати підтвердження, яке є передумовою допуску до участі.
  Реєстрація на тест "OnDaf” триває, зацікавленим звертатись в ауд. 44 (корпус № 10) або за електронною адресою andriytsyapa@wunu.edu.ua.

Автор: Кафедра німецької мови.