» » Професор із Польщі провів лекцію для студентів та викладачів факультету банківського бізнесу

Дата: 13-11-2015, 15:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 листопада 2015 р. відбулась зустріч з доктором філософії Краківського економічного університету Петром Карасем, який прочитав студентам факультету банківського бізнесу, у присутності декана факультету Б.П. Адамика, заступника декана В.О. Ткачука та викладачів лекцію на тему: "Дорога Польщі до Євро. Перспективи центального банку". Прослухавши змістовну та цікаву лекцію, студенти й викладачі активно задавали питання гостю, на які отримали відкриті та вичерпні відповіді. І хоча лекція була польською мовою, проте це не помішало жвавій  дискусії.