» » У рамках акції «Тернопіль – чисте європейське місто» на ФОА поставлено контейнер для збору вживаних батарейок

Дата: 13-11-2015, 11:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи кафедри обліку в державному секторі економіки  та сфері послуг на факультеті обліку і аудиту  розпочато збір вживаних батарейок та акумуляторів у рамках акції «Тернопіль – чисте європейське місто».
У вживаних батарейках та акумуляторах знаходяться шкідливі речовини та метали, що не розкладаються і забруднюють навколишнє середовище. Тому, їх виробники рекомендують проводити процес їх утилізації.
Просимо усіх студентів та викладачів дбати про майбутнє, долучитися і зробити Тернопіль – чистим європейським містом!