» » 12 листопада 2015 року відбудеться зустріч із заслуженим діячем мистецтв України Сергієм Васильовичем Лазо

Дата: 12-11-2015, 14:52 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

До Дня української писемності та мови, в рамках тижня української культури, 12 листопада у гості до нашого  університету завітає відомий,  поет-пісняр, музикант, романіст, драматург, перекладач, журналіст, шоумен,  український письменник, член Національної спілки письменників України та спілки журналістів України, прозовий твір якого був одним  із номінантів щорічної премії «Книга року ВВС-2012», лауреат Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» 2013 року, заслужений діяч мистецтв України  Сергій Васильович Лазо.
В його творчому доробку 19 книжок і 4 компакт-диски з піснями.
Зустрічі Сергія Лазо зі студентами у Києві, Рівному, Тернополі, Острозі, Житомирі завжди проходять  цікаво і з великим успіхом.
 Сергій Васильович - автор пісень, які стали хітами, а саме: «Афіни, Київ і Стамбул», «Лейла», «Ти подобаєшся мені», «Мрії про тебе», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Не йди»…
Пісенні шлягери Сергія Лазо виконують: Софія Ротару, Василь Зінкевич,  Таїсія  Повалій, Віктор Павлік, Оксана Пекун, Гайтана, гурт «С.К.А.Й» та інші.
 Студенти ТНЕУ, всі бажаючі матимуть приємну нагоду поспілкуватися з поетом-піснярем Сергієм Лазо - «людиною-оркестром», як назвав його письменник Андрій Курков.
На зустрічі  Сергій Лазо читатиме свої вірші, виконуватиме пісні під акомпанемент гітари. Ви можете задати поету свої запитання і придбати  його книги з автографами.
Зустріч відбудеться 12 листопада 2015 року у виставковій залі ТНЕУ о 15 годині.
Це необхідно бачити і чути.