» » ННІМЕВ ІМ. Б.Д.ГАВРИЛИШИНА ТНЕУ РЕКОМЕНДУЄ СТУДЕНТАМ ПОКРАЩУВАТИ ЗНАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Дата: 12-11-2015, 12:36 | Автор:

Висококваліфікований сучасний фахівець – це усестороннє розвинута  з практичними й теоретичними знаннями особистість. Неабияке значення під час відкриваючих інтерв’ю з працедавцями має рівень знань іноземних мов претендентів на посади. Тому і недивним є те, що зарубіжні компанії, фонди та грантові програми запрошують студентів на конкурсній основі  на різного роду мовні курси.
    Зокрема, вже неодноразово німецька служба академічних обмінів організовує літні курси у Німеччині для іноземних студентів та випускників з метою поглиблення знань німецької мови (загальна німецька, фахова німецька) та країнознавства. Такі курси пропонуються із стипендіальним забезпеченням.
    Стипендії пропонуються для відвідання мовних, країнознавчих курсів, а також фахових курсів німецької мови, які проводяться державними або державно визнаними німецькими ВНЗ, або ж мовними інститутами при ВНЗ.
     Запрошуємо студентів прийняти участь у конкурсному відборі.
     Кінцевий термін подання заяв 1.12.2015
     Детальна інформація за посиланням: