» » Тренінг для викладачів кафедр Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина на тему: «Презентація грантів та стипендіальних програм».

Дата: 11-11-2015, 12:22 | Автор:

Нещодавно Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина спільно з відділом міжнародного співробітництва ТНЕУ було проведено тренінг для викладачів кафедр Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина на тему: «Презентація грантів та стипендіальних програм».
   Учасники тренінгу мали можливість дізнатися про спільні проекти України та Німеччини, зокрема про Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) України та Німецьке дослідницьке товариство (DFG).
   Також багато корисної інформації учасники отримали про:
·        конкурси рамкової програми ЄС Horizon 2020;
·        короткострокові стажування у Франції для молодих науковців;
·        конкурс спільних проектів між країнами східної Європи та Швейцарії;
·        конкурс ЕРАСМУС+;
·        гранти на проведення досліджень в Норвегії;
·        стипендію на проведення досліджень в Австрії;
·        стипендії DAAD для викладачів ВНЗ та науковців на проведення наукових стажувань у Німеччині;
·        гранти на проведення досліджень у ФРН;
·        програму ім. Фернана Броделя, стипендії на проведення досліджень в Японії.
    На завершення тренінгу всі присутні отримали список корисних онлайн ресурсів, де вони можуть підвищити рівень знання іноземної мови, отримати зразок написання резюме та мотиваційного листа
Презентація: mozhlyvosti-dlia-vykladachiv-ta-naukovciv-tneu.rar

Фотозвіт: