» » Зустріч з колективом відділу гуманітарної освіти та виховання

Зустріч з колективом відділу гуманітарної освіти та виховання

Дата: 9-11-2015, 18:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Проректор з науково-педагогічної роботи Василь Ярославович Брич зустрівся з колективом відділу гуманітарної освіти і виховання Тернопільського національного економічного університету. Привітавши колектив з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, Василь Ярославович зазначив: «Сьогодні дуже важливо дбати про духовні джерела нашого народу, які є основою розвитку національної державності, побудови цивілізованого суспільства, національного відродження України. Ми пишаємося тим, що у нашому вищому навчальному закладі пріоритетним напрямом у системі виховання молоді є формування патріотичних та релігійних цінностей. Саме Ви допомагаєте юнакам та дівчатам розкрити грані свого таланту, вдосконалювати вміння й самореалізуватися у ТНЕУ».

Проректор вручив від імені ректора університету, доктора економічних наук, професора А.І. Крисоватого подарунок й побажав цікавих, креативних проектів, сміливих задумів і творчих злетів.