» » Тиждень безпеки дорожнього руху у ТНЕУ

Тиждень безпеки дорожнього руху у ТНЕУ

Дата: 9-11-2015, 15:25 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У Тернопільському національному економічному університеті відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху, який організували колектив відділу гуманітарної освіти та виховання університету, кафедра психологічних та педагогічних дисциплін ТНЕУ, а також ДАІ м. Тернополя. У рамках тижня, на зустріч зі студентами завітали: інспектор з розшуку відділу ДАІ м. Тернополя Лучка Андрій Богданович, доцент кафедри психологічних та педагогічних дисциплін, секція безпеки життєдіяльності людини Русенко Ярослав Григорович, а також представники «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»: лікар вищої категорії радіореанімаційної бригади, завідувач навчально-тренувальним відділом Елеонора Євгенівна Шильман, фельдшери виїзної бригади – Василь Богданович Яськів, Володимир Богданович Гніздюх, Світлана Іванівна Євчий.

Упродовж Тижня безпеки дорожнього руху відбувся конкурс плакатів між студентами університету «Дорожній пригоді – «Ні!». Грамотами за участь були нагороджені: Олена Вашкевич, Віталій Чижовка, Ольга Вітик, Вікторія Григорян, Поліна Дишльовська, Ольга Мельник, Софія та Надія Коверко (факультет аграрної економіки та менеджменту), Мар’яна Мединська, Галина та Віктор Панчуки, Катерина Білан, Надія Йосик (коледж економіки, права та інформаційних технологій), Людмила Амброзій (факультет банківського бізнесу), групи: ЕПП-11, МОА-11, УПЕП-11, ЕПП-12 (факультет економіки та управління), група СІ-11 (факультет комп’ютерних інформаційних технологій).

Переможцями конкурсу плакатів стали: ІІІ місце – Євгенія Антонюк (юридичний факультет), ІІ місце – група ОА-11 (факультет обліку і аудиту), І місце – Лілія Пиріжок та Софія Женевська (факультет аграрної економіки та менеджменту). Дякуємо учасникам та вітаємо переможців!

Щиро дякуємо усім нашим гостям за прекрасно проведені зустрічі, на яких студенти ТНЕУ дізналися багато цікавого та корисного.