» » «Теоретичні та прикладні аспекти розвитку аграрного бізнесу України»

«Теоретичні та прикладні аспекти розвитку аграрного бізнесу України»

Дата: 6-11-2015, 15:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у Тернопільському національному економічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Теоретичні та прикладні аспекти розвитку аграрного бізнесу України». Робота конференції проходила в центрі м. Тернополя у корпусі Євростудій. Ініціатором та головним організатором конференції виступив колектив факультету аграрної економіки і менеджменту (в.о. декана, д.е.н., професор кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Борис Олегович Язлюк).

Співорганізаторами конференції виступили: Міністерство аграрної політики і продовольства, Департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту кормів і сільського господарства Поділля, Щецинський університету (Республіка Польща), Вроцлавський економічний університет (Республіка Польща), Вища школа менеджменту (м. Варшава, Республіка Польща), Білоруський державний економічний університет.

Учасники конференції працювали за такими напрямами: екологічні аспекти розвитку аграрного бізнесу; продовольча безпека і сертифікація якості продукції; раціональне використання природних ресурсів; інституційне та організаційне забезпечення аграрного бізнесу; менеджмент і маркетинг в агробізнесі; інноваційно-інвестиційний розвиток аграрного бізнесу; удосконалення обліку і аудиту в агробізнесі; фінанси, кредитне забезпечення і страхування аграрного бізнесу; сучасні концепції розвитку на макро- та мезорівнях.

Для участі в конференції було подано понад 95 заявок від науковців та представників органів влади України, Польщі та Білорусі. Учасники конференції представляли 33 наукові установи, навчальні заклади і державні організації з 12 регіонів України. Безпосередню участь у конференції взяли 50 учасників.

Захід розпочався із спільного фото на згадку біля Терноіпльського академічного обласного українського драматичного театру Т.Г. Шевченка. Конференція складалася із пленарного засіданя і роботи секцій за тематичними напрямами.

Розпочав роботу конференції проректор з наукової роботи ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Зеновій-Михайло Васильович Задорожний. У вітальному слові проректор побажав усім конструктивної роботи, творчих успіхів і висловив сподівання щодо подальших зустрічей у такому форматі.
Модератором пленарного засідання виступив в.о. декана факультету аграрної економіки і менеджменту Борис Олегович Язлюк.

Також з вітальними словами до учасників конференції звернулися:

Крисак Іван Богданович – Перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації;

Напора Олег Романович –  директор Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації;

Саблук Віталій Петрович – к.е.н., заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», м. Київ;

Черевичний Ярослав Анатолійович – заступник директора Департаменту стратегії та економічного розвитку, начальник відділу моніторингу, економічного аналізу та аграрної статистики Міністерства аграрної політики та продовольства України;

Мазур Ірина Михайлівна – к.е.н., доцент, професор кафедри фінансів і кредиту Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького;

Леськів Ігор Юрійович – директор коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету;

Мороз Микола Анатолійович – заступник директора Департаменту продовольства-начальник відділу стратегії розвитку харчової промисловості;

Бруханський Руслан Феоктистович – завідувач кафедри обліку та економіко-правого забезпечення агропромислового бізнесу, голова профспілкового комітету працівників Тернопільського національного економічного університету, к.е.н, доцент;

Монастирський Григорій Леонардович – д.е.н., професор кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету;

Маршалок Тарас Ярославович  – к.е.н., доцент кафедри податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету, голова Ради молодих вчених Тернопільського національного економічного університету;

Дудар Тарас Григорович – д.е.н., професор кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування Тернопільського національного економічного університету, член-кореспондент НААН України;

Дусановський Степан Львович – д.е.н., професор Тернопільського національного економічного університету;

Костецький Ярослав Іванович к.е.н., доцент кафедри аудиту, ревізії та аналізу Тернопільського національного економічного університету.

У другій половині дня відбулася робота секцій і підбиття підсумків Міжнародної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Теоретичні та прикладні аспекти розвитку аграрного бізнесу України».