» » Тиждень фінансової грамотності: день третій

Тиждень фінансової грамотності: день третій

Дата: 5-11-2015, 14:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третій день тижня фінансової грамотності розпочався з брейн-рингу, який серед першокурсників факультету фінансів та факультету банківського бізнесу організував професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія.

Гра була поділена на чотири блоки. У першому блоці команди давали відповіді на 10 запитань. До командного заліку зараховувалися відповіді, які були максимально наближеними до правильного варіанту. Другий етап передбачав конкурс капітанів. Вони давали відповіді на питання тестового характеру. Наступний блок був музичним. Учасники слухали фрагменти пісень відомих виконавців. Цікаво, що всі аудіозаписи були пов’язані між собою темою фінансів. Завершальним етапом була гра «Крокодил», у якій учасники команд вправлялися в акторській майстерності, демонструючи усім присутнім терміни економічного спрямування.

За результатами проведених змагань третє місце зайняла команда «Митарі» (ФФ, капітан команди Кругліцька Оксана). Друге місце посіла команда «Десь там на банках» (ФББ, капітан команди Швед Олексій). Переможцем брейн-рингу стала команда «Фіксики» (ФФ, капітан команди Дмитрук Роман).

Із заслуженою перемогою юних фінансистів привітала керівник магістерської програми «Управління фінансами домогосподарств», д.е.н., професор кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  Кізима Тетяна Олексіївна, яка вручила «Фіксикам» солодкий подарунок.