» » Молодь юридичного факультету подорожували Львовом

Молодь юридичного факультету подорожували Львовом

Дата: 5-11-2015, 11:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У неділю, 1 листопада 2015 року, викладачі кафедри міжнародного права та європейської інтеграції, а саме старший викладач Дракохруст Тетяна Вікторівна та доцент Саванець Людмила Михайлівна разом із доцентом кафедри кримінального права та процесу Яремко Оксаною Михайлівною організували подорож до м. Львова студентам 2-го та 4-го курсу денної форми навчання юридичного факультету ТНЕУ.

Програма поїздки включала три етапи. Першим етапом було відвідання національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів. Далі відбулася зустріч із правозахисником, експертом МГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» Тополевським Русланом Богдановичем, упродовж якої відбулося обговорення проблемних питань захисту прав ув'язнених в міжнародно-правових інституціях. Завершальним етапом була культурно-екскурсійна програма видатними місцями м. Львова.