» » Тиждень фінансової грамотності триває

Тиждень фінансової грамотності триває

Дата: 4-11-2015, 16:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках тижня фінансової грамотності, що проходить в ТНЕУ викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  ініціювали проведення серед першокурсників факультету фінансів та факультету банківського бізнесу «Битву стартапів». Загалом до участі в конкурсі було допущено 9 проектів різних спрямувань.

Оцінювало старання першокурсників компетентне журі у складі: завідувача кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  Кириленко Ольги Павлівни, д.е.н., професора кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кізими Тетяни Олексіївни, к.е.н., доцента кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Луцишина Олега Орестовича та декана факультету фінансів Кізими Андрія Ярославовича.

За результатами заслуханих презентацій проектів було визначено такі номінації:

1. «Економічний стартап» – Пташинська Аліна, студентка групи Ф-11
2. «Соціальний стартап» – Юхимець Яна, Василевська Христина, студентки групи ФМО - 11
3. «Ефективний стартап» – Сулима Катерина, Скорик Христина, студентки групи ФБС – 12
4. «Інноваційний старап» – Давидюк Олена, студентка групи ФБС-11
5. «Творчий стартап» – Шило Інна, студентка групи ФБС-11
6. «Бюджетний стартап» – Багдай Діана, студентка групи ФБС-11
7. «Ідейний стартап» – Грицишина Людмила, Крисько Іванна, студентки групи Ф-12
8. «Перспективний стартап» – Стойка Василь, студент групи ФБС-11

Номінацію «Вибір студентів» вибороли студентки факультету банківського бізнесу Сулима Катерина та Скорик Христина.

Переможницею битви стала студентка факультету фінансів Кругліцька Оксана, яка представили всім присутнім екостартап «Квіткова лікарня».

Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами та значками на згадку, а переможниця цінним подарунком.