» » Студенти факультету фінансів відвідали Новосільський ОСНВК для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Дата: 4-11-2015, 14:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Продовжуючи славні традиції факультету  студентський актив та адміністрація факультету фінансів відвідала Новосільський ОСНВК для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що знаходиться за адресою: вул. І. Франка, 48а, с. Нове Село, Підволочиського району Тернопільської області.

Упродовж двох місяців фінансисти збирали дитячий одяг, іграшки, шкільне приладдя, книги та солодощі для вихованців школи, а також готували їм різноманітні сюрпризи та подарунки. Діти з нетерпінням чекали на гостей, оскільки студенти факультету приїжджають до дитячого будинку вже не вперше. Кожна зустріч сповнена теплом, турботою та хвилинами радості і любові.

Організатори висловлюють щиру подяку усім, хто підтримав ініціативу та долучився до участі в благодійній акції.