» » До уваги студентів та викладачів ТНЕУ!

До уваги студентів та викладачів ТНЕУ!

Дата: 13-11-2015, 10:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив Тернопільського національного економічного університету тісно співпрацює з волонтерами Корпусу Миру США в Україні. Нещодавно представники цієї організації Метью Тюрнер (Matthew Turner), Селіс Веллер (Celyse Weller) і Кейтлін Дірі (Kathleen Deery) виступили з пропозицією підтримати освітні ініціативи університетської спільноти.

Запрошуємо креативних студентів й ініціативних викладачів вищого навчального закладу 17 листопада 2015 року взяти участь у засіданні круглого столу «Парк ідей», де кожен матиме можливість представити свої пропозиції, які б надалі могли реалізовуватися у ТНЕУ. Волонтери Корпусу Миру США в Україні висловлюватимуть свої поради щодо ефективного впровадження цих напрацювань у життя. Також волонтери підтримуватимуть проекти на практиці.

Чекаємо усіх 17 листопада о 14.00 год. у залі засідань ректорату ТНЕУ (центральний корпус, третій поверх).

За детальною інформацією можна звертатися до проректора з науково-педагогічної роботи Олега Петровича Адаміва (тел.: (0352) 47-50-56, внутрішній телефон: 11-125, електронна адреса: oleh.adamiv@wunu.edu.ua).