» » Круглий стіл «Боротьба з корупцією як інструмент зміцнення фінансово-економічної безпеки»

Дата: 4-11-2015, 13:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

10 листопада 2015 р. о 10.00 год. в аудиторії 1303 (І корпус ТНЕУ) з ініціативи професорсько-викладацького колективу і студентів кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності ТНЕУ відбудеться круглий стіл на тему: «Боротьба з корупцією як інструмент зміцнення фінансово-економічної безпеки».

Упродовж засідання будуть обговорені такі питання:

– теоретичні основи й історичні витоки явища корупції;
– статистична оцінка обсягів корупції в Україні;
– аналіз тенденцій поширення корупції на макрорівні;
– міжнародний досвід протидії корупції та можливості його використання в Україні;
– Національне антикорупційне бюро України та його роль у знешкодженні та запобіганні корупції;
– стратегічні напрями протидії корупції в контексті зміцнення фінансово-економічної безпеки.

До участі в науковому заході запрошені науковці та практики у галузі протидії корупції. Також запрошуємо усіх бажаючих долучитися до роботи учасників круглого столу!