» » Студенти і викладачі ТНЕУ взяли участь у благодійній акції

Студенти і викладачі ТНЕУ взяли участь у благодійній акції

Дата: 19-10-2015, 17:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тринадцятого жовтня 2015 року за сприяння адміністрації факультету обліку і аудиту та факультету аграрної економіки та менеджменту в ТНЕУ відбулася благодійна акція збору коштів на підтримку військових священиків (капеланів). Приємно відзначити, що професорсько-викладацький колектив і студентство вищого навчального закладу радо відгукнулися на добру ініціативу.

У результаті організованої акції зібрано 5 279 гривень. Благодійний Фонд «Вірую», Капеланська служба Тернопільської Єпархії УПЦ КП висловлюють щиру подяку Панасюк Валентині Миколаївні за допомогу й підтримку розвитку капеланської служби.

Сподіваємося, що спільними зусиллями ми повернемо мир і єдність на рідну землю, а Герої нашого народу повернуться додому живими та неушкодженими.