» » Зустріч з лектором Фонду ім. Роберта Боша

Зустріч з лектором Фонду ім. Роберта Боша

Дата: 19-10-2015, 16:47 | Автор:

Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники. Т. Фуллер.

Нещодавно студенти ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина мали можливість відвідати зустріч-презентацію лектора Фонду ім. Роберта Боша пані Сузанн Хартляйб. Своє знайомство з студентами пані Хартляйб розпочала з ознайомлення з перебігом роботи лекторів фонду та програм, запропонованих студентам. Фонд ім. Роберта Боша (http://www.bosch-stiftung.de) є одним із найбільших приватних підприємницьких фондів у Німеччині. Один з основних напрямів його діяльності спрямований на розвиток взаєморозуміння між народом Німеччини та їх східними сусідами. Поряд із викладанням німецької мови лектори координують роботу над проектами у вищих навчальних закладах Центральної та Східної Європи та Китаю. Лектори проводять велику кропітку роботу «на місцях» із розвитку німецько-українських зв'язків: служать «живим джерелом» інформації про Німеччину, відтак надихають студентів до реалізації молодіжних ініціатив на дво- та багатостронньому рівні, а також сприяють популяризації німецької мови, як однієї з найпоширеніших європейських мов.

В рамках програми перебування в нашому університеті Сузанн Хартляйб планує організувати дискусійні клуби для школярів та студентів, проводити тематичні зустрічі з викладачами ТНЕУ, що в процесі викладання використовують німецьку мову, надавати консультаційну підтримку на етапах реалізації спільних українсько-німецьких освітніх, культурних та інших проектів. Суттєвою буде підтримка лектора стосовно участі у стипендійних програмах навчання і практики у ФРН, а також координування студентських ініціатив щодо реалізації цікавих інформаційних проектів.