» » V Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне право: de lege praeterita, instante, futura»

Дата: 19-10-2015, 15:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Міжнародний гуманітарний університет спільно з Університетом Миколая Коперника в Торуні (Республіка Польща) й Університетом Марії Кюрі-Склодовської (Республіка Польща) запрошують Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Міжнародне право: de lege praeterita, instante, futura».

Конференція відбудеться 13-14 листопада 2015 року в Міжнародному гуманітарному університеті (м. Одеса). Метою заходу є обговорення актуальних теоретичних та практичних проблем міжнародного та європейського права.

Для участі в конференції запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування України, та інших держав.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська, французька.

Інформаційний лист.pdf
Завантажити Переглянути онлайн