» » ФОА організував благодійну акцію до Дня студента

ФОА організував благодійну акцію до Дня студента

Дата: 16-10-2015, 15:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Адміністрація факультету обліку і аудиту спільно з Тернопільський благодійним фондом «Апостол» до Всеукраїнського дня студента організували акцію допомоги студентам, які потребують підтримки та уваги від суспільства.

Приємно відзначити, що голова фонду І.М. Апостол відгукнувся на ініціативи декана ФОА Валентини Миколаївни Панасюк й подарував молодим людям не тільки приємні емоції спілкування, а й дієво долучився до вирішення проблем молоді.

Вітаючи з Днем студента голова фонду зазначив: «Ми раді співпраці з ТНЕУ й будемо підтримувати усіх, хто потребує сьогодні найнеобхіднішого – ліків та одягу». Отримавши смаколики та сюрпризи, юнаки та дівчата гамірно спілкувалися між собою, ділилися враженнями.

Дякуємо небайдужим за турботу й особливу увагу до найціннішого скарбу нашої держави – молоді.