» » Студенти ФЕУ відвідали перший всеукраїнський День кар’єри «PROFI DAY»

Студенти ФЕУ відвідали перший всеукраїнський День кар’єри «PROFI DAY»

Дата: 16-10-2015, 13:14 | Автор:

10 жовтня 2015 року в стінах Українського Дому «Перемога» відбувся День кар’єри «Profi Day». Від нашого ВУЗУ даний захід відвідали студенти груп УПЕП-41, УПЕП-42, доцент кафедри управління персоналом та регіональної економіки Ольга Петрівна Дяків та директор центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ Зеновій Іванович Кривий.

Студенти відвідали презентації таких компаній: «Колумбус», «MagneticOne», «Yaware», «JSSOLUTIONS», «ForteGroup», «Самогонна ресторація».

Тренінги та презентації програм стажування для молоді провели:

«Складові успішної кар’єри» - Олена Дайнека (підприємець, бізнес-тренер);

«Основи тестування програмного забезпечення» -  від ГО «Aiesec» Арсен Шляпський («ForteGroup»);

«Студенти для органів місцевого самоврядування»  від ГО «Спілка Молодіжного Самоврядування»;

майстер-клас «Як розпочати власний стартап?» Олексій Широков (власник кав’ярні «Карма Кава»).

Представники професійно-технічної освіти робили бажаючим зачіски, продавали домашню випічку.

Всі учасники заходу  мали можливість пройти співбесіду, взяти участь у тренінгах та майстер-класах, отримати індивідуальну кар’єрну консультацію та пройти професійне тестування, а кому пощастило той отримав місце праці.

Підготувала студентка групи УПЕП-41 Мельник Катерина