Запрошуємо на зустріч з APOLLO

Дата: 16-10-2015, 12:39 | Автор:

Шановні студенти ТНЕУ, повідомляємо Вас, що 20 жовтня 2015 р. у читальному залі бібліотеки ТНЕУ (вул. Бережанська, 4) об 11.00 год. відбудеться зустріч з представниками  Асоціації зі співробітництва  в галузі екології, сільського господарства та розвитку села АПОЛЛО (м. Берлін Німеччина). Гостями зустрічі будуть: фермери Німеччини, представник з програми стажування Нанука Чхартішвілі, юристи, представники аграрного бізнесу Німеччини, молода генерація – представники Християнського Союзу Баварії, представники програми АПОЛЛО Йона Редслоб і Крістіна Берчі, журналісти-експерти. Під час зустрічі Ви будете мати можливість обговорити проблемні питання сільського господарства Тернопільської області, обмінятися досвідом.

Детальнішу інформацію можна отримати у керівника сектору міжнародної мобільності ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Сохацької Т. В. (вул. Львівська 11, 1 корп. ТНЕУ,  каб. 1207, внутрішній номер тел. 11173; моб. тел. 067 998 64 84; e-mail: ims@wunu.edu.ua.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися.