» » День захисника України відзначили на Театральному майдані Тернополя

День захисника України відзначили на Театральному майдані Тернополя

Дата: 15-10-2015, 10:47 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Учасники творчих колективів університету – Павло Тютюнник, дует «Вишиванка», Оксана Корзун – взяли участь у святковому концерті, приуроченому Дню захисника України, що відбувся на Театральному майдані міста. Надзвичайно мелодійний, професійний та барвистий спів зворушив кожного із глядачів, а також нагадав усім про важливу місію захисту своєї Батьківщини, котра потерпає від агресора.

Приємно, що ТНЕУ завжди долучається до різноманітних заходів, які відбуваються в рідному місті Тернополі, а особливо зворушливо артисти університету представляють рідний виш у заходах, приурочених нашим українським звичаям, традиціям, а також гідному пошанівку тих воїнів, що загинули й стоять в авангарді оборони незалежної України!

Нехай Покров Пресвятої Богородиці завжди береже наш край від лиха, біди, а дарує лише мир, спокій та процвітання!