» » Завершився перший конкурсний день «Студентської ліри - 2015»

Завершився перший конкурсний день «Студентської ліри - 2015»

Дата: 15-10-2015, 15:09 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

13 жовтня у Тернопільському національному економічному університеті завершився перший змагальний день фестивалю-конкурсу «Студентська ліра - 2015». Цього дня своє мистецтво презентували творчі колективи факультету фінансів, Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій нашого рідного вишу.

Дивовижний, космічний початок факультету фінансів вразив глядачів, барвисте співоплетиво талантів подарував усім ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина, а коледж економіки, права та інформаційних технологій вразив глядачів своїми цікавими жартами, дитячою безпосередністю, адже учасниками команди коледжу є нещодавні дев’ятикласники, тому не будьмо строгими до їхніх талантів.

Приємно було спостерігати, що ТНЕУ – це одна університетська родина, бо факультети підтримували і команди суперників. Чекаємо не менш вражаючого продовження фестивалю талантів «Студентська ліра - 2015» і в наступні конкурсні дні.