» » «Захисник Вітчизни: погляд крізь роки та події»

«Захисник Вітчизни: погляд крізь роки та події»

Дата: 13-10-2015, 16:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13 жовтня 2015 року на факультеті обліку і аудиту з ініціативи колективу кафедри аудиту, ревізії та аналізу й студентського активу 1 і 2 курсів відбувся круглий стіл на тему: «Захисник Вітчизни: погляд крізь роки та події».

Захід відбувся напередодні особливого дня, який поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну і був приурочений визначним історичним подіям життя України.

Присутні згадали про  українських козаків, воїнів УПА, українців-солдатів радянської армії та воїнів-афганців, сучасних героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Їх пам'ять вшановано хвилиною мовчання.

Особливу увагу професорсько-викладацький колектив і студенти звернули на старовинне християнське свято – День Покрови Пресвятої Богородиці, адже Пресвята Богородиця й нині залишається заступницею усіх українських військових.

На завершення усі учасники круглого столу виконали Державний Гімн України.