» » Студенти факультету фінансів відвідали Управління Державної казначейської служби в м. Тернополі

Дата: 13-10-2015, 14:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 жовтня 2015р студенти факультету фінансів відвідали Управління Державної казначейської служби в м. Тернополі. Навчальну екскурсію для студентів організували доценти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Дерлиця А.Ю. та Машко А.І.

Під час зустрічі начальник Управління Державної казначейської служби в м. Тернополі Данилюк Михайло Петрович ознайомив студентів із організаційною структурою та основними завданнями органу, сфокусував увагу на можливостях проходження виробничої практики та майбутнього працевлаштування в органах ДКСУ .

Заступник начальника Управління Державної казначейської служби в м. Тернополі Ярема Іван Петрович розповів студентам про історію формування та функції територіального органу ДКСУ на всіх стадіях бюджетного процесу. Цікаву дискусію викликало обговорення перспектив казначейського обслуговування місцевих бюджетів в контексті децентралізації влади в Україні.