» » Запрошуємо на відкриту лекцію «Сучасні виклики та реалії діяльності ООН в контексті змін міжнародних відносин»

Дата: 20-10-2015, 09:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи професорсько-викладацького колективу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету 21 жовтня 2015 року відбудеться відкрита лекція на тему: «Сучасні виклики та реалії діяльності ООН в контексті змін міжнародних відносин», яку прочитає кандидат юридичних наук, викладач кафедри міжнародного права та європейської інтеграції Уляна Зіновіївна Коруц.

Зустріч приурочена 70-річчю діяльності Організації Об'єднаних Націй.  Чекаємо усіх бажаючих долучитися до заходу о 13.00 год. за адресою: вул. Львівська, 11а (корпус №11, зал засідань Вченої ради ТНЕУ).