» » «Необхідність та проблеми формування економіки інтелектуального капіталу в Україні»

Дата: 12-10-2015, 11:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Колектив кафедри економічної теорії Київського національного університету будівництва і архітектури запрошує Вас до участі в 2-й    Всеукраїнській конференції «Необхідність та проблеми формування економіки інтелектуального капіталу в Україні».

У рамках конференції планується пленарне засідання та робота секцій:

1. Проблеми формування інтелектуального капіталу будівельних підприємств.

2. Економіка інтелектуального капіталу: сутність, проблеми та перспективи формування.

3. Стратегія соціально-економічного розвитку України та її регіонів.

4. Статистичне моделювання соціально-економічного розвитку національної економіки в контексті формування інтелектуального капіталу: проблеми, тенденції, досвід.

5. Аналітично-інформаційне забезпечення розвитку підприємств будівельної галузі.

6. Механізми інституціоналізації структурно-інноваційних трансформацій  економіки знань: сутність, проблеми розвитку, оцінка ефективності.

Робочі мови конференції – українська, російська.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн