» » Різноманіття творчих колективів ТНЕУ тішить усіх своїми здобутками

Різноманіття творчих колективів ТНЕУ тішить усіх своїми здобутками

Дата: 8-10-2015, 20:42 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Нещодавно, згідно постанови президії Федерації професійних спілок України, за досягнення у розвитку аматорської творчості, відродження і примноження надбань національної культури, художньої спадщини українського народу за високий рівень виконавської майстерності підтверджено звання «Народний аматорський колектив профспілок України» вокальному ансамблю «Галичанка» нашого університету (художній керівник Мирослава Василівна Бурик).

Учасники ансамблю, зберігаючи народну манеру співу, з високим художнім смаком, глибоким знанням природи народної пісні та співучими голосами передають широку гаму людських почуттів. Своє мистецтво колектив презентує в університеті, на теренах краю та за межами області.

Бажаємо «Галичанці» успіху та нових здобутків!