» » Шановні колеги, студенти, випускники юридичного факультету ТНЕУ!

Шановні колеги, студенти, випускники юридичного факультету ТНЕУ!

Дата: 7-10-2015, 20:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиросердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста, святом людей, котрі присвятили своє життя служінню Закону, Правді й Справедливості.

Професорсько-викладацький колектив юридичного факультету об’єднує справжніх фахівців – докторів, кандидатів, досвідчених юристів-практиків.

Вибір професії юриста – це вибір шляху відповідальності, відданості, цілеспрямованості. Ваша робота була і залишається однією із необхідних та шанованих у суспільстві. Рівнем Вашого професіоналізму, оперативності та принциповості визначається стан правової культури суспільства.

Я глибоко шаную Вас за принципову життєву позицію, компетентність і працелюбність, мудрість і виваженість.

Упевнений, що Ваш життєвий і професійний досвід, невичерпна енергія та наполегливість і надалі слугуватимуть справі, якій Ви віддаєте усі свої знання та вміння.

Вітаючи Вас зі святом, щиро бажаю добра, оптимізму, натхнення і подальших професійних досягнень.

Нехай відкриваються для Вас нові обрії для втілення задумів, а студенти надихають і дарують радість!

З повагою

Ректор ТНЕУ                                                                                      А.І. Крисоватий