Дата: 7-10-2015, 16:21 | Автор:

8 жовтня 2015 р. о 14.00 год. в читальному залі студентів (вул. Бережанська, 4) відбудеться презентація програм фонду Роберта Боша.

Фонд Роберта Боша (Robert Bosch Stiftung) входить до переліку великих корпоративних фондів Німеччини. Фонд було засновано в 1964 р. і спочатку мав назву «Некомерційне управліня майном Robert Bosch GmbH», а у 1969 р. його перейменовано на Фонд ім. Роберта Боша. На сьогодні Фонду належать 92% від основного капіталу компанії Robert Bosch GmbH, без права голосу. Фонд отримує фінансування з дивідендів фірми Robert Bosch GmbH.

Основні напрямки роботи Фонду були сформульовані у заповіті Роберта Боша (1861 - 1942 рр.), засновника однойменної компанії. У відповідності до цього, робота Фонду концентрується на темах: охорона здоровя, наука, освіта, суспільство і культура, а також взаєморозуміння між народами.

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2015 р. у Тернопільському національному економічному університеті протягом 2015/16 н.р. працює лектор фонду ім. Роберта Боша пані Сузанна Хартляйб.