» » Триває тиждень правових знань у ТНЕУ

Триває тиждень правових знань у ТНЕУ

Дата: 7-10-2015, 12:07 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

З ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти та виховання 6 жовтня 2015 року в університетській світлиці відбулася зустріч студентів факультету комп’ютерних інформаційних технологій і коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ із суддею окружного адміністративного суду Жуком Андрієм Володимировичем на тему: «Структура і завдання адміністративного суду».

Захід організований у рамках тижня правових знань в ТНЕУ.

Студенти зрозуміли та осмислили завдання адміністративного суду, що полягає у захисті прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб.  Ця інформація надзвичайно важливою є тому, що студенти стали більш компетентними в питаннях адміністративного судочинства, а також зрозуміли чимало важливих правових істин, котрі допоможуть їм у вирішенні різноманітних питань, пов’язаних із рішеннями, що стосуються адміністративного права.