» » Студенти ФОА та ФББ обговорили правові аспекти місцевих виборів

Студенти ФОА та ФББ обговорили правові аспекти місцевих виборів

Дата: 7-10-2015, 12:05 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У період з 5 по 9 жовтня 2015 року в Тернопільському національному економічному університеті триває тиждень правових знань. 5 жовтня студенти факультету обліку і аудиту та факультету банківського бізнесу зустрілися із доцентом юридичного факультету ТНЕУ, кандидатом юридичних наук, адвокатом Тарасом Олеговичем Цимбалістим. Учасники спілкувалися на тему «Правові аспекти місцевих виборів».

Зустріч відбулася в університетській світлиці. Організаторами зустрічі є відділ гуманітарної освіти та виховання.

Студенти цікавилися політичними та юридичними особливостями становлення незалежності в Україні, а також законами про вибори. Сучасну молодь непокоїть складна ситуація на Сході України, сучасний юридичний статус  Луганської та Донецької  областей.

Такі зустрічі сприяють формуванню у студентів активної життєвої позиції, становленню їх як майбутніх активних будівничих могутньої незалежної й демократичної держави.