» » Урочиста імпреза для професорсько-викладацького колективу факультету обліку і аудиту

Дата: 6-10-2015, 17:11 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Напередодні світлого, благородного свята – Дня працівників освіти – викладачі факультету обліку і аудиту, студенти, гості зібралися в актовій залі ТНЕУ на урочистій імпрезі.

Українські освітяни – еліта нашої держави. Саме вони творять освіту майбутнього, досягають вершин педагогічної майстерності. Справжнім фахівцям улюбленої справи притаманні патріотизм і волелюбність, оптимізм та палке бажання виховувати гідних громадян своєї держави у ці непрості часи.

Студенти факультету обліку і аудиту та усі учасники святкового дійства висловили сердечну вдячність викладачам за невтомну працю, великий талант, покликання сіяти мудрість, і знання, за любов до квітучої молоді – студентства.

Зі щирими привітаннями на адресу освітян виступив перший проректор ТНЕУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент,  заслужений працівник освіти України М.І. Шинкарик: «Сьогодні дійсно всенародне свято, яке об’єднує людей, що сіють духовні зерна в благодатну ріллю майбутнього нашої країни. Все починається із вчителя та його мудрого слова. Цей день, осяяний тисячами щирих усмішок вдячних студентів, належать Вам, дорогі наставники нашої молоді!».

Факультет обліку і аудиту із року в рік невтомно плекає національну економічну еліту, розвиває і примножує багаті наукові та освітянські традиції, посідаючи чільне місце серед найавторитетніших факультетів ТНЕУ.

З словами вітань виступила декан ФОА Валентина Миколаївна Панасюк: «Я дякую колективу факультету обліку і аудиту за професіоналізм, патріотизм, принципову життєву позицію. Я переконана, що тільки разом ми зможемо зміцнити факультет й виховати гідне майбуття України. Сьогоднішнє свято – це визнання Ваших досягнень й шана праці освітянина. Наш колектив  особливий. Тут вміють зустрічати кожен день, як дарунок долі, тут вміють у всіх справах горіти, підтримувати один одного й гуртуватися».

Студенти, вручивши В.М. Панасюк оскар «За кращу роль декана» зазначили, що Валентина Миколаївна Панасюк – саме той керівник, з яким легко працювати і завжди є бажання творити щось нове.

Також привітав викладачів президент  студентського парламенту ТНЕУПавло Бич.

Яскравим доповненням до свята стали мистецькі дарунки студентів ФОА та учасників творчих колективів університету: Іванни Чорної, Ірини Кошмак, Марії Пігур, Юлії Раб, солісток народного театру пісні «Для тебе» Тетяни Шарган, Ірини Новомлинської, солістки гурту «Елегія» Надії Дерев’яної, гурту «Струни серця», зразкового ансамблю танцю «Рожева пантера» ТНЕУ.

Приємним дарунком стала пісенна композиція у виконанні мами студента ФОА Наталії Левчик.

Студентський актив відзначив кращих викладачів у таких номінаціях: «Містер ерудованість» – Муравський Володимир Васильович, «Креативність мислення» – Пушкар Михайло Семенович, «Містер неординарність» – Маслій Вадим Володимирович, «Талановита людина – талановита у всьому» – Дерій Василь Антонович, «Взірець майстерності» – Лучко Михайло Романович, «Любляче серце» – Саченко Світлана Іванівна, «Міс милосердя» – Дерій Марія Василівна, «Міс елегантність» – Починок Наталія Володимирівна, «Стиль факультету» – Фаріон Антоніна Іванівна, «Гордість університету» – Задорожний Зиновій-Михайло Васильович, «Голівуд відпочиває» – Панасюк Валентина Миколаївна

Без подарунків не залишилися і викладачі, які читають дисципліни на факультеті. Студенти виготовили листівки з побажаннями для наставників, а також подарували обереги й ручки, які ставитимуть тільки позитивні бали.

Мирної та щасливої України побажали усім присутнім ведучі дійства Ірина Новомлинська та Юрій Дзюла.