» » Освітян ТНЕУ привітали з професійним святом

Освітян ТНЕУ привітали з професійним святом

Дата: 5-10-2015, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У п'ятницю в Українському домі «Перемога» архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор нагородив кращих педагогів краю, які зробили вагомий внесок  у розвиток волонтерської діяльності.

Під час урочистої церемонії орденом «За волонтерську діяльність «Сила України»» був нагороджений ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий. Владика Нестор вручив медалі «За гідність і патріотизм» голові Профспілкового комітету працівників ТНЕУБруханському Руслану Феоктистовичу, директору Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ Десятнюк Оксані Миронівні, декану факультету обліку і аудиту ТНЕУ Панасюк Валентині Миколаївні, декану факультету фінансів ТНЕУ Кізимі Андрію Ярославовичу, старшому викладачу кафедри обліку у виробничій сфері факультету обліку і аудиту ТНЕУ Дерій Марії Василівні, голові Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ Шевчуку Антону Михайловичу.

Також медаллю «За відродження України» відзначили декана ФОА Валентину Миколаївну Панасюк.

Студенти та викладачі Тернопільського національного економічного університету роблять все можливе, щоб українська армія вистояла та відчула підтримку небайдужих українців.

До дня працівників освіти міський голова Сергій Віталійович Надал у номінації «Педагогічний тріумф» відзначив Серединську Віру Миколаївну, кандидата економічних наук, доцента кафедри аудиту, ревізії та аналізу факультету обліку і аудиту ТНЕУ; Бенько Ірину Дмитрівну, кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг факультету обліку і аудиту ТНЕУ; Саченко Світлану Іванівну, кандидата економічних наук, доцента кафедри аудиту, ревізії та аналізу факультету обліку і аудиту ТНЕУ; Слому Валентину Миколаївну, кандидата юридичних наук, доцента кафедри цивільного права і процесу юридичного факультету ТНЕУ; Амбрик Лілію Петрівну, кандидата економічних наук, доцента кафедри податків та фіскальної політики факультету фінансів ТНЕУ; Ляшенко Оксану Миколаївну, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ; Грицьківа Андрія Васильовича, заступника директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ, кандидата філологічних наук, доцента кафедри іноземних мов та професійних комунікацій.

Ми пишаємося тим, що професорсько-викладацький колектив ТНЕУ з честю й гідністю несе високе звання освітянина.

Щиро вітаємо Вас з високим визнанням і бажаємо подальших добрих ужинків на почесній і відповідальній ниві освітньої діяльності. Хай пройдені шляхи, і ще не сходжені дороги будуть для Вас всіяні земними щедротами, а підтримка дорогих серцю людей спонукає на нові відкриття, творчі успіхи для блага української держави.