Тиждень правових знань в ТНЕУ

Дата: 5-10-2015, 15:12 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

З 5 по 9 жовтня в Тернопільському національному економічному університеті відбудеться Тиждень правових знань. Детальнішу інформацію про час та місце проведення заходів можна дізнатися у відділі гуманітарної освіти та виховання: т. 47-58-59,  в. т. 11-118.

проведення Тижня правових знань  в ТНЕУ

05.10.2015 р. — 09.10.2015 р.

1. Зустріч студентів ФОА і ФББ із доцентом ЮФ ТНЕУ, кандидатом юридичних наук, адвокатом Цимбалістим Тарасом Олеговичем «Правові аспекти місцевих виборів». (5 жовтня, «Світлиця», 14.30 год.)
2. Зустріч  студентів ФКІТ і КЕПІТ із суддею окружного адміністративного суду Жуком Андрієм Володимировичем на тему: «Структура і завдання адміністративного суду». (6 жовтня, «Світлиця», 14.30 год.)
3. Зустріч  студентів КЕПІТ із заступником Голови координаційної ради молодих юристів Головного управління міністерства юстиції України в Тернопільській області, кандидатом юридичних наук, доцентом ЮФ ТНЕУ Саванець Людмилою Михайлівною на тему: «Правове становище громадян України за кордоном». (7 жовтня, «Світлиця», 14.30 год.)
4. Зустріч студентів ФАЕМ і КЕПІТ з головою профспілкової організації студентів ТНЕУ Шевчуком Антоном Михайловичем на тему: «Структура, завдання профспілкової організації студентів ТНЕУ» та Плішком Іваном Володимировичем, директором студентського містечка ТНЕУ «Права і обов`язки студентів, які проживають у гуртожитках». (8 жовтня, «Світлиця», 14.30 год.)
5. Зустріч  студентів КЕПІТ і ФФ із головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Глав`юк Ларисою Іванівною на тему: «Як стати підприємцем». (9 жовтня, «Світлиця», 14.30 год.)