» » Колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ святкуватиме 20-річчя своєї діяльності

Дата: 5-10-2015, 11:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого жовтня 2015 року в залі засідань Вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбудеться круглий стіл «Працевлаштування студентів і випускників вищих навчальних закладів: перспективи розвитку та виклики сьогодення». Захід організовується з нагоди 20-річчя Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ й присвячений 50-річчю вищого навчального закладу.

Мета заходу: обговорення особливостей взаємозв’язку працедавців та університетів у контексті імплементації Закону України «Про вищу освіту»; розробка практичних рекомендацій щодо розвитку партнерства працедавців та університетів в сучасних умовах глобалізації; формування у студентів мотивації до розвитку професійних і особистих якостей через зустрічі із знаними випускниками університету, працедавцями, фахівцями з питань зайнятості молоді; посилення співпраці ТНЕУ із випускниками і працедавцями з питань реалізації освітніх і наукових програм, зайнятості молоді.

Пропонуємо Вашій увазі програму заходу:

9.00 - 9.45 год. – реєстрація учасників круглого столу;

10.00 - 11.00 год. – урочиста частина;

11.00 - 11.20 год. – кава-брейк;

11.20 - 13.00 год. – обговорення теми круглого столу;

13.00 год. – підведення підсумків роботи, закриття роботи учасників  круглого столу.