» » Конкурс "Краще судове засідання"

Конкурс "Краще судове засідання"

Дата: 2-10-2015, 17:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 1 листопада до 15 грудня 2015 року на юридичному факультеті ТНЕУ відбудеться конкурс «Краще судове засідання».

Метою даного конкурсу є отримання теоретичних знань із:

• історії становлення і розвитку процесу судового засідання;
  • цивільного, кримінального, господарського, адміністративного, конституційного процесів;
  • особливостей проведення міжнародного судового процесу;

• набуття практичних навичок при здійсненні різних видів судочинства;
  • набуття вміння виступу перед широкою аудиторією.

Конкурс є відкритим заходом. У ньому будуть брати  участь студенти I-V курсів юридичного факультету, а також запрошені гості.

Студенти формують команди, кількісний склад яких необмежений. Кожна команда повинна мати свою назву.

Команда І курсу обирає фабулу, яка б могла розкрити особливості судового процесу будь-якої історичної епохи чи країни.

Команда II курсу обирає фабулу, яка б могла розкрити особливості судового розгляду конституційної, адміністративної чи господарської справи.

Команда III курсу обирає фабулу, яка б могла розкрити особливості судового розгляду кримінальних справ.

Команда IV курсу обирає фабулу, яка б могла розкрити особливості міжнародного судового процесу.

Команда V курсу обирає фабулу, яка б могла розкрити особливості судового розгляду цивільних справ.

Кожна команда повинна мати керівника – представника відповідної кафедри, який надаватиме учасникам команди допомогу у підготовці до конкурсу. Виступ однієї команди повинен тривати не більше 30 хвилин.

Для оцінювання виступів команд створюється журі, до складу якого входять:

• адвокати, судді, прокурори, юрисконсульти (в  кількості 3  осіб);
  • викладачі ЮФ ТНЕУ (в кількості 2 осіб).

Максимальну Кількість балів, яку  можуть набрати команди, становить 100 балів

Переможцем конкурсу стане команда, що отримала найбільшу кількість балів.

Команду-переможця та керівника буде нагороджено грамотами та подарунками.