» » Відбудеться форум «Криза переміщення – Студентські голоси»

Відбудеться форум «Криза переміщення – Студентські голоси»

Дата: 30-09-2015, 13:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9-11 жовтня 2015 року з ініціативи Спілки молодіжних організацій Вінниччини на базі Донецького національного університету (вул. 600-річчя, 21, м. Вінниця) відбудеться Всеукраїнський Форум вимушених переселенців-студентів «Криза переміщення – Студентські голоси».

Метою проекту є адаптація, об’єднання й підтримка вимушених переселенців-студентів з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей, а результатом має стати напрацювання Дорожньої карти «Вирішення проблем переселенців-студентів» та створення громадської організації, що об’єднує зазначену категорію громадян України.

Реєстрація учасників здійснюється за посиланням: http://goo.gl/forms/HC3zQ6La9N

Детальнішу інформацію щодо організації та плану проведення заходу можна дізнатися у координатора проекту: Курбатова Алла (тел. 097 657 92 79, e-mail: kurbatova.smov@wunu.edu.ua).