» » Вроцлав-Тернопіль: реалізація наукового співробітництва

Вроцлав-Тернопіль: реалізація наукового співробітництва

Дата: 30-09-2015, 15:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Необхідною умовою успішної реалізації міжнародних угод нашого університету із зарубіжними партерами є забезпечення безпосередньої взаємодії науковців та студентів вищих начальних закладів.

22-25 вересня 2015 року в рамках виконання Угоди про міжнародне співробітництво щодо підготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері державного управління та місцевого самоврядування між ТНЕУ та Вроцлавським економічним університетом (Республіка Польща) делегація нашого університету у складі докторів економічних наук, професорів кафедри менеджменту та публічного управління Алли Мельник і Григорія Монастирського, взяла участь у роботі ХХІІІ Міжнародної наукової конференції «Місцева та регіональна економіка в теорії та практиці», яка відбулася у місті Єленя Гура на базі факультету економіки, управління та туризму Вроцлавського економічного університету. Алла Мельник та Григорій Монастирський на першому пленарному засіданні виголосили доповіді, відповідно: «Структурна трансформація регіональних ринків послуг в Україні в контексті регіонального європейського досвіду» та «Новий адміністративно-територіальний устрій України: проекція досвіду країн ЄС та національній особливості».

Відбулася робоча зустріч з заступником декана факультету економіки, управління та туризму з наукової роботи Вроцлавського економічного університету, д.е.н., професором Еліжбетою Собчак, упродовж якої погоджено склад та змістову компоненту участі польських науковців в ІХ регіональних та муніципальних читаннях в ТНЕУ, в рамках яких відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток регіонів та громад в умовах адміністративно-територіальної реформи: перспективи та загрози» (20-21 жовтня 2015 року).

Співпраця польських та українських учених у різних сферах розвитку національної економіки є запорукою активізації європейських прагнень України, формою обміну та взаємозбагачення науковими досягненнями.