» » Науковий семінар «Децентралізація української влади та її вплив на сільські території»

Дата: 30-09-2015, 15:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 вересня 2015 року на факультеті аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ відбувся науковий семінар «Децентралізація української влади та її вплив на сільські території».

У роботі наукового семінару взяли участь студенти 2-5 курсів факультету аграрної економіки і менеджменту, в.о. декана, д.е.н., професор
Язлюк Б.О., заступник декана з наукової роботи д.е.н., професор кафедри Пуцентейло П.Р., д.е.н., професор кафедри Чорна Н.П., заступник декана к.е.н., доцент Гуменюк О.О., к.е.н., доцент Белова І.М., к.е.н., доцент
Дідоренко Т.В., доцент Завитій О.П., к.е.н., доцент Заставнюк Л.І., к.е.н., доцент Лещик І.Б., к.е.н., доцент Любезна І.В., к.е.н., доцент Пиріг Г.І., к.е.н., доцент Уніят Л.М., к.т.н., доцент Розум Р.І., к.т.н., доцент Вітровий А.О., к.т.н., доцент Буряк М.В., викладач Романишин О.В.

Відкрив засідання заступник декана факультету з наукової роботи, доктор економічних наук Петро Романович Пуцентейло: «Шановні друзі! Тема наукового семінару надзвичайно актуальна, адже цього року в Україні відбуваються вибори до місцевих органів влади. Новообрані депутати розбудовуватимуть нові вектори розвитку громадянського суспільства. Поки політики лише конструюють стратегії трансформації владних повноважень від центральних органів влади місцевим громадам, сперечаються про напрями розвитку української держави, молоді науковці практично реалізують ідеї децентралізації української влади. Свідченням тому є те, що ми зібралися сьогодні заслухати, обговорити, проаналізувати, дискутувати і водночас, виробити нестандартні, креативні рішення, щоб прискорити цей процес».

Модератор наукового семінару, доктор економічних наук Неля Петрівна Чорна наголосила, що мета наукового семінару полягає у теоретичному і практичному дослідженні проблем децентралізації української влади та її впливу на сільські території, а також виокремленні шляхів їх вирішення у науково-практичній площині.

Відтак присутні вислухали і жваво обговорили цікаві виступи студентів: Вікторії Григорян, Ольги Вайс, Олександра Метелюка, Василя Дзюб’яка, Наталії Добровольської, Юлії Степанюк, Віри Лукіян.

Присутні відзначили високий рівень обізнаності студентів-учасників наукового семінару, їх ініціативність та глибоке прагнення знайти істину в складних аспектах політичного сьогодення та виборі європейського шляху розвитку України. У підсумку жвавих дискусій, учасники наукового семінару дійшли висновку, що умови сьогодення диктують нові виклики, ставлять перед суспільством нові загрози. Глобалізація економіки змушує шукати нові наукові думки з метою розбудови України.