» » Запрошуємо на круглий стіл «Працевлаштування студентів і випускників вищих навчальних закладів: перспективи розвитку та виклики сьогодення»

Дата: 29-09-2015, 14:24 | Автор: Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ

Колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету спільно з  Асоціацією випускників ТНЕУ запрошують усіх бажаючих взяти участь у роботі круглого столу «Працевлаштування студентів і випускників вищих навчальних закладів: перспективи розвитку та виклики сьогодення», який відбудеться 6 жовтня 2015 року та присвячується 50-річчю Тернопільського національного економічного університету й 20-річчю Центру працевлаштування та зв'язків з випускниками ТНЕУ.

Мета заходу:обговорення особливостей взаємозв’язку працедавців та університетів у контексті імплементації Закону України «Про вищу освіту»; розробка практичних рекомендацій щодо розвитку партнерства працедавців та університетів в сучасних умовах глобалізації; формування у студентів мотивації до розвитку професійних і особистих якостей через зустрічі із знаними випускниками університету, працедавцями, фахівцями з питань зайнятості молоді; посилення співпраці ТНЕУ із випускниками і працедавцями з питань реалізації освітніх і наукових програм, зайнятості молоді.

Місце проведення: зал засідань Вченої ради ТНЕУ (вул. Львівська, 11а, м. Тернопіль).

Організатор: Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.

Співорганізатори:кафедра управління персоналом та регіональної економіки ТНЕУ, Тернопільський обласний молодіжний центр праці.

Пропонуємо Вашій увазі програму заходу:

9.00 - 9.45 год. – реєстрація учасників круглого столу

10.00 - 11.00 год. – урочиста частина

11.00 - 11.20 год. – кава-брейк

11.20 - 13.00 год. – обговорення теми круглого столу

13.00 год. – підбиття підсумків роботи, закриття круглого столу

З пропозиціями, побажаннями та за додатковою інформацією звертайтесь до

Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ,

вул. Львівська, 11, офіс 1106, м. Тернопіль, 46020;

тел. (0352) 47-58-64; (097) 412-65-70; (050) 609-70-12;