» » Відбувся чемпіонат з міні-футболу факультету банківського бізнесу «Кубок Банкіра»

Дата: 29-09-2015, 12:22 | Автор: студентка групи ФБС-41Марія Вільшанська

З метою популяризації активного способу життя серед молоді 24 вересня 2015 року на спортивному майданчику Тернопільського національного економічного університету відбувся чемпіонат з міні-футболу між командами студентів ФББ. На футбольне поле свої команди вивели шестеро капітанів.

До складу двох команд долучився професорсько-викладацький колектив кафедри банківської справи та кафедри економічної теорії, а також декан факультету – Богдан Петрович Адамик. За перебігом матчу спостерігало чимало вболівальників, які завзято підтримували усі команди. Підтримати студентів завітали: директор Тернопільського відділення банку «Львів» В.С. Гнатів, голова профспілкового комітету студентів ТНЕУ А.М. Шевчук, викладач кафедри спорту А.М. Сівер, викладачі факультету та студенти.

Турнір відбувався у 2 етапи. Команди були поділені на дві групи, матчі між якими відбувалися по коловій системі. Переможці груп зустрілися у фінальному поєдинку, де і відбувся розподіл призових місць. Бронзовими призерами стали студенти третього курсу, срібло вибороли п’ятикурсники, а перемога заслужено дісталася команді студентів 4 курсу.

Організатором спортивного дійства виступив оргкомітет факультету. За словами його учасників, такі спортивні змагання роблять студентське життя насиченим цікавими подіями і незабутніми яскравими враженнями.

По завершенні матчу капітани команд отримали грамоти від декана факультету, а переможці – заохочувальні призи. Студентський актив висловлює щиру подяку адміністрації факультету, а також усім учасникам та глядачам футбольного свята та обіцяє проводити подібні заходи і надалі, адже спорт – це не лише спосіб згуртування людей, а й відмінний засіб підвищення фізичного тонусу.