» » Відтепер Ви наші справжні студенти!

Відтепер Ви наші справжні студенти!

Дата: 25-09-2015, 15:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

День першокурсника – це свято для всіх тих, хто зовсім недавно був ще школярем, а тепер із гордістю носить звання першокурсника! У ніч з 16 на 17 вересня відбулася вечірка, з нагоди офіційної посвяти студентів першого курсу ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ. Таємничості цьому заходу надало місце проведення – нічний клуб “MAXIM”. Студенти мали змогу скласти присягу першокурсників, потім взяли участь у різних конкурсах та отримати задоволення від драйвової музики та запальних танців.

Складання присяги завершилося урочистим ритуалом «ННІМЕВ Level Activity», коли кожен першокурсник:

– цілував прапор ННІМЕВ;

– випивав келих «ННІМЕВКи студентської ритуальної»;

– закусував ексклюзивним фірмовим пляцком «ННІМЕВ-Сake» і гордо ставав справжнім  студентом ННІМЕВ.

Факт набуття статусу студента ННІМЕВ було скріплено  натільною печаткою на лівій руці.

Також до участі в святі були запрошені і старші курси, які розповіли про студентське життя та показали, як потрібно відпочивати. Чудовий настрій та заряд позитиву для усіх присутніх забезпечили талановиті діджеї.

Свято вдалося на славу – першокурсники занурилися у вир студентського життя, познайомилися із старшими колегами, активно відпочили і відновили сили, щоб продуктивно і наполегливо вчитися.

Користуючись нагодою, ще раз вітаємо всіх студентів ННІМЕВ із початком навчального року!