Туризм – це спосіб життя!

Дата: 21-09-2015, 12:43 | Автор: староста групи Т-32 Лісовська Анастасія

Саме такий висновок зробили студенти групи Т-32 кафедри міжнародного бізнесу і туризму ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина, взявши участь у тренінгу.

Для молоді був запропонований туристичний маршрут у професійне життя, а екскурсоводами були викладачі кафедри: заступник директора ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина, кандидат економічних наук Б.А. Камінський, кандидат економічних наук, старший викладач М.Б. Нагара, кандидат історичних наук, доцент М.М. Корман.

Усі студенти та викладачі з задоволенням розв’язували кейси з туристичної тематики, розробляли програми туристичних мандрівок, формували плани анімаційних заходів, а також шукали дрова, розпалювали багаття, збирали палатки.

Ввечері всіх очікував сюрприз – шашлик та пісні під гітару!

Студенти групи Т-32, стоячи на лівій нозі та тримаючись правою рукою за плече товариша, урочисто присягнули бути гідними професіоналами своєї справи!

Третьокурсники із вдячністю за організоване свято, позитивом і натхненням повернулися до навчального процесу.