» » ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Трансформаційні процеси економічної системи в умовах сучасних викликів»

Дата: 18-09-2015, 17:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету спільно з Вроцлавським економічним університетом (м. Вроцлав, Республіка Польща) і Яґеллонським університетом (м. Краків, Республіка Польща) запрошують 24-25 вересня 2015 року взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси економічної системи в умовах сучасних викликів».

Реєстрація учасників конференції розпочнеться 24 вересня 2015 року о 8.30 год. у холі наукової бібліотеки ТНЕУ (вул. Бережанська, 4).

Програма конференції.doc
Завантажити Переглянути онлайн